Wsparcie dla spółki Merrid Controls Sp. z o.o. na finansowanie kapitału obrotowego w celu zaspokojenia pilnych potrzeb przedsiębiorcy i zachowania stanu zatrudnienia, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Planowane efekty: Wsparcie utrzymania działalności gospodarczej Merrid Controls sp. z o.o. Wartość projektu: 252.664,47 zł | Wkład Funduszy Europejskich: 252.664,47 zł

Kim jesteśmy

O SPÓŁCE MERRID CONTROLS

Spółka Merrid Controls została utworzona w 1991 roku. Od początku istnienia firma została ukierunkowana na świadczenie usług w branży automatyki przemysłowej. Koncentrujemy swoją działalność na projektowaniu i wykonawstwie nowoczesnych oraz niezawodnych systemów automatyki i informatyki do zastosowań przemysłowych.

KOMPLEKSOWE USŁUGI W BRANŻY AUTOMATYKI

PROJEKTOWANIE

Koncepcje automatyzacji obiektów i procesów, projekty wykonawcze branżach automatyki, informatyki, elektryki i teletechniki, zbiorcze zestawienia kosztów.

KOMPLETACJA

Wybór dostawców sprzętu i urządzeń automatyki, realizacja zamówień, logistyka dostaw na obiekt,

OPROGRAMOWANIE

Sterowniki PLC, panele operatorskie, systemy SCADA, systemy DCS, systemy informatyczne dla przemysłu.

MONTAŻ

Aparatura kontrolno-pomiarowa, urządzenia wykonawcze, szafy sterownicze i rozdzielcze, panele operatorskie, sprzęt komputerowy, wykonawstwo tras kablowych.

ROZRUCH

Parametryzacja aparatury kontrolno-pomiarowej, uruchamianie szaf sterowniczych i stanowisk operatorskich, testy poprawności pracy systemów automatyki.

SERWIS

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, całodobowy telefoniczny hotline, szkolenia dla obsługi.

NASZA OFERTA

poznaj nasze systemy

szczegóły

Główną pozycję wśród realizowanych przez MERRID CONTROLS projektów zajmują różnorodne systemy automatyki, wykorzystujące sterowniki PLC oraz oprogramowanie typu HMI / SCADA do wizualizacji procesów przemysłowych.

więcej >

szczegóły

Specjalnością MERRID CONTROLS są systemy i aplikacje IT zapewniające automatyzację procesów logistycznych, związanych z magazynowaniem, przeładunkiem oraz przewozem różnorodnych produktów płynnych i masowych.

więcej >>>

szczegóły

Firma MERRID CONTROLS ma na swoim koncie udane wdrożenia systemów informatycznych wspierających różnorodne procesy produkcyjne. Projekty nasze nastawione są na spełnienie indywidualnych potrzeb i wymagań każdego Klienta.

więcej >>>

szczegóły

Jako uzupełnienie wdrażanych lub modernizowanych systemów automatyki i informatyki, MERRID CONTROLS wykonuje różnorodne systemy teletechniczne.

więcej >>>

WYBRANE REALIZACJE

co i dla kogo już zrobiliśmy - przykłady

AKTUALNOŚCI

GOLD IA Certyfied Alliance Partner 20 maja 2024 Bartosz Wójcik

Współpraca zawsze buduje! Z przyjemnością informujemy, że Merrid Controls utrzymał ZŁOTY status Partnerstwa z Schneider Electric w zakresie [...]

#ROKLive EMEA 2024 29 lutego 2024 Bartosz Wójcik

Od kilku dni nasi przedstawiciele w osobach Piotra Wasilewskiego i Rafała Gębki uczestniczą wraz z przeszło 1000 specjalistami z branży [...]

Gala laureatów rankingu Diamenty Forbes 2023 24 maja 2023 Bartosz Wójcik

Ostatni rok był dla Spółki Merrid Controls kolejnym wymagającym pełnego zaangażowania czasem. Setki projektów dostarczonych zgodnie z [...]

IA Certified Alliance Partner od Schneider Electric
IA Certified Alliance Partner od Schneider Electric 21 kwietnia 2023 Bartosz Wójcik

Z przyjemnością spieszymy poinformować o aktualizacji Partnerstwa z Schneider Electric. Na rok 2023 Spółka Merrid Controls utrzymała poziom [...]